Наше підприємство компанія Гермес Трейд спеціалізується на:

 

- проектуванні і монтажі "під ключ" будь-яких систем зрошення газонів, квітників, садів, чагарників, виноградників, спортивних споруд, теплиць і т.п.

- наземні та підземні системи.

- автоматичне і ручне управління

- продаж комплектуючих систем поливу і зрошення будь-якої складності і ціни

- гарантії та сервісне обслуговування.

 

Звернувшись в нашу компанію, Ви зможете не тільки придбати дану систему, але і встановити її у себе на ділянці. Професійні системи поливу HUNTER (Виробництво США) позбавлять вас від щоденної виснажливої праці з поливу газону. Встановлена система поливу не тільки престижна - вона значно збільшить комфорт, а також і вартість Вашої нерухомості. Ми не тільки продамо і встановимо вам систему, але і дамо гарантію на своє обладнання і роботу, здійснимо післягарантійне обслуговування. Наші фахівці професійно допоможуть вам у проектуванні системи поливу з урахуванням особливостей саме вашої ділянки.

Система автоматичного поливу монтується під землею. Поліетиленові труби закладається в землю на глибину 0,3-0,5 м. з урахуванням ухилів і щільності грунтів. Залежно від форми ділянки і норм поливу підібрані два типи дощовиків: «СПРЕЙ» і МР-РОТАТОР, які в нейтральному положенні знаходяться під землею, що не заважає стригти газони і ходити по ділянці.

Коли мінікомп'ютер дасть команду про полив, піднімаються над землею висувні дощовики, яким чітко задані радіус дії і кількість води в хвилину на кожну конкретну клумбу, квітник і т. д.

 

 Обладнання з якого складається, Ваша система автоматичного поливу

 

1.Корпус дощувача HUNTER SRS-04.

 Віяловий дощувальник SRS

Цей розпилювач відрізняється економічністю і універсальністю, незалежно від того, яке сопло ви використовуєте. Дощувачі цієї серії сумісні з усіма стандартними форсунками, що випускаються фірмою HUNTER. Якщо на вашій території раціонально встановити віялові розбризкувачі і ви не знаєте на яких зупинитися, або ж дендроплан ділянки може змінюватися,то дощувач типу "Спрей" - це те, що вам потрібно. Дощовики цієї серії можна скомбінувати і використовувати для поливу практично будь-якого ландшафту.

2.Форсунка МР-ротатор

МР Ротатор. Революційний зрошувач встановлює нові стандарти ефективності використання води в індустрії ландшафтного зрошення.

Це багатоструменевий ротор має розмір форсунки. Він підходить до будь-якого стандартного статичного розпилювача, перетворюючи його в економічний зрошувач з низькою витратною характеристикою і високою рівномірністю розпилення.

Крім економії води, до переваг також можна віднести поліпшену опірність вітру.

3.Форсунка типу " Спрей»

Регульовані форсунки забезпечують полив під будь-яким кутом, ви завжди зможете зменшити радіус поливу на 25% без зміни характеру розпилення води. Таким чином ми постаралися врахувати будь-які складнощі, що виникають з поливом найнесподіваніших і непередбачуваних ландшафтів, в тому числі, і окремих зон, що вимагають настройки сектора поливу. Регульовані форсунки HUNTER - це те, що вам потрібно, незалежно від поставленого завдання.

4. Клапан PGV JAR-TO

Тепер у вас з'явилася можливість обслуговувати клапани Hunter без використання спеціальних інструментів для доступу до внутрішніх механізмів пристрою. Нова конструкція кришки клапана Jar-Top-вдале додавання до найбільш популярної вентильної лінії PGV, виробленої компанією HUNTER. Всі моделі мають міцний, високоякісний корпус їх ПВХ, який не боїться корозії і дії ультрафіолетових променів. До того ж, ці Електромагнітні клапани оснащені герметичною діафрагмою зі збільшеними характеристиками міцності і повністю герметизованим соленоїдом. Чудовий продукт для професіоналів.

5. Контролер управління

Контролер XC

Пульт управління для приватних присадибних ділянок з усіма додатковими характеристиками і ціною. Відмінний пульт управління для застосування на приватних територіях, в якому є все, зручний у використанні як для професіоналів, так і для власників приватних будинків. Гранично доступний і простий в програмуванні, має характеристики, які спрощують монтаж і експлуатацію, поставляється з замінною літієвою батареєю.

6.Датчик дощу

Датчик дощу - це найпростіший і найбільш дієвий спосіб попередити спрацьовування системи поливу під час випадання опадів. Легко встановлюється на будь-яку зрошувальну систему, датчик Mini-Clik заблокує роботу пульта управління до того моменту, поки вологість після дощу не знизиться до бажаного вами рівня. Датчик Mini-Clik буде безвідмовно служити вам з року в рік.

7. Фітинг і короба для клапанів

Механічні властивості продукції Irritec відповідають найвищим міжнародним стандартам. Ці фітинги розбираються повністю.

Основні області застосування:

Спеціальні короба-клапанні бокси (колодязі) призначені для установки електромагнітних клапанів в грунті на глибині 0,3-0,4 м.захищають Електромагнітні клапани від механічних пошкоджень, виготовляються різних розмірів і різної форми для установки одного або декількох електромагнітних клапанів.

8.Гнучка підводка

Гнучкі коліна Swing Joint легко фіксують дощовики на потрібну висоту, регулюючи його положення.

Тривала, надійна і безпечна робота дощовиків - результат правильного і якісного монтажу. Використання гнучких колін дозволить швидко і з мінімальними зусиллями відкоригувати положення дощувача при усадці грунту.